Garantijos ir Grąžinimas

Garantijos

🔵 Mes visais atvejais garantuojame prekių kokybę (garantija pagal įstatymą).

🔵 Mes atsakome už prekių trūkumus, kurie išaiškėja per dvejus metus nuo daikto perdavimo, jeigu įstatymai ar sutartis nenumato ilgesnio termino.

🔵 Jeigu JUMS buvo parduotos netinkamos kokybės prekės, savo pasirinkimu turite teisę per Civilinio kodekso 6.338 straipsnyje nurodytą terminą:

1) reikalauti nemokamai pašalinti prekių trūkumus (pataisyti prekes);

2) reikalauti nemokamai pakeisti netinkamos kokybės prekes tinkamos kokybės prekėmis;

3) reikalauti atitinkamai sumažinti kainą;

4) vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti sugrąžinti sumokėtą kainą.

🔵 JŪS neturite galimybės nutraukti sutarties, jeigu prekių trūkumas yra mažareikšmis. JUMS nutraukus sutartį dėl prekių netinkamos kokybės, mes nedelsdami, bet ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo prekių grąžinimo dienos, grąžinsime sumokėtą kainą. Netinkamos kokybės prekių grąžinimo išlaidos tenka mums. Grąžindami JUMS sumokėtą kainą, mes neišskaičiuosime sumos, kuria sumažėjo prekių vertė dėl jų naudojimo ar prekių išvaizdos praradimo arba dėl kitokių aplinkybių.

🔵 Kreiptis dėl netinkamos prekių kokybės galite susisiekiant su mumis per puslapį – Kontaktai arba susisiekiant el.paštu: info@tavozodiakas.lt


Užsakymo atšaukimas

🔵 Visi užsakymai gali būti atšaukti iki momento, kai jie yra išsiųsti pristatymui.

🔵 Jeigu Jūs esate apmokėję užsakymą, bet norite redaguoti jį arba atšaukti – privalote susisiekti su mumis per 12 valandų nuo užsakymo patvirtinimo.

🔵 Užsakymas negali būti atšauktas nuo to momento, kai įpakavimo ir siuntimo procesas yra prasidėjęs.


Grąžinimas

Jūsų laimė yra mūsų #1 prioritetas ❤️

Jūs turite galimybę atgauti investuotus pinigus už užsakytas prekes, jei:

🔵 Nenorite prekės – nenurodydami priežasties ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių atsiėmimo momento turite teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties apie tai pranešdami raštu mums (susisiekti el.paštu: info@tavozodiakas.lt, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį). Informuojame, jog prekės siuntimo išlaidos tenka pirkėjui.

🔵 Jūsų užsakytos prekės nepasiekė Jūsų arba JUMS priskirtos atsiėmimo vietos per garantinį pristatymo terminą (60 dienų, neįtraukiant 2-5 darbo dienų paruošimo pristatymui proceso).

🔵 Jums buvo pristatytos neteisingos prekės (ne pagal užsakymą).

🔵 Jums buvo pristatytos prekės su defektais (privaloma pateikti filmuotą medžiagą nuo pat prekių išpakavimo pradžios, kaip įrodymą, kad tokias prekes gavote. Nuotraukos, kaip įrodymas – nepriimamos).

Mes negrąžiname investuotų pinigų už užsakytas prekes, jei:

🔵 Jūsų užsakytos prekės nepasiekė Jūsų dėl faktorių, kurie yra Jūsų kontrolėje (pvz.: užsakyme nurodytas klaidingas pristatymo adresas arba neteisingi kontaktiniai duomenys).

🔵 Jūsų užsakytos prekės nepasiekė Jūsų dėl išskirtinių aplinkybių, kurių kontrolė negalima TavoZodiakas.lt interneto parduotuvei (pvz.:  nesėkmingas muitinės perėjimo procesas, pristatymo atidėjimas dėl force majeure ir pan.).

🔵 Įvyko betkurios išskirtinės aplinkybės, kurios nėra TavoZodiakas.lt interneto parduotuvės kontrolėje.

🔵 Sutartis buvo sudaryta dėl pagal specialius Jūsų nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į Jūsų asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos Jūsų asmeninėms reikmėms;

Ši išimtis apima, pavyzdžiui, tokius atvejus: a) Jūs nurodote konkrečius produkto medžiagos matmenis; b) Jūs užsisakote specialias, asmeninius reikalavimus atitinkančias, prekes ar jų dalis, kurių įprastai mes rinkoje nesiūlome; c) Jūs užsisakote marškinėlius su užrašu, kurio Jūs asmeniškai pageidaujate ir pan.

Jūs galite kreiptis dėl investuotų pinigų už užsakytas prekes grąžinimo, per 14 dienų nuo prekių atsiėmimo, arba per 14 dienų po garantinio pristatymo termino (60 dienų) pasibaigimo. Jūs galite padaryti tai susisiekiant su mumis per puslapį – Kontaktai arba susisiekiant el.paštu: info@tavozodiakas.lt, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį.

Jeigu Jūsų prašymas dėl grąžinimo yra patvirtintas, tuomet Jūsų investuotų pinigų suma už užsakytas prekes bus automatiškai pervesta į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas apmokėjimas, arba susitarta su Jumis dėl pervedimo į kitą sąskaitą, per 14 dienų.

Prekės grąžinamos adresu:

Raidas Eidukaitis
Savanorių pr. 192
Kaunas
LT-44151

Grąžinamas prekes rekomenduojama siųsti registruota siunta.


Prekių pakeitimas

🔵 Jeigu dėl betkurios priežasties, Jūs norite pakeisti prekę, pvz.: į kitą dydį, spalvą ar modelį – Jūs privalote pirmiausia susisiekti su mumis ir mes padėsime Jums išspręsti esančius klausimus.

🔵 Prašome nesiųsti mums atgal gautų prekių negavus iš mūsų patvirtinimo dėl grąžinimo.


Draugai, jeigu atsakymų neradote čia – nepamirškite, kad mes norime Jums geriausio, todėl aptarnaujame, bendraujame 24 valandos 7 dienos per savaitę, kad tik Jums suteiktume maksimalią laimingą patirtį apsipirkinėjant sparčiausiai augančioje naujovių parduotuvėje – TavoZodiakas.lt ❤️

Suteikite savo ir artimųjų gyvenimams daugiau maloniausių emocijų ir jausmų išsirinkdami ko norite JAU ŠIANDIEN:

➡️ Išskirtinės Prekės ⬅️

PASKUBĖKITE išsirinkti ŠIANDIEN, nes kiekis ribotas ir rytoj gali Jūsų norimos prekės nebebūti